Klaipeda State University of Applied Sciences

Klaipėda,Litva
KlaipėdaJaunystės g. 1,,LitvaView on Google Mapshttps://www.kvk.lt/en/

Klaipeda State University of Applied Sciences (KVK) je moderní, veřejnosti otevřená, kontinuálně se učící vysokoškolská instituce, provádějící studia uznávaná v mezinárodním prostředí, rozvíjející aktivity aplikovaného výzkumu a přispívající k udržitelnému národnímu a regionálnímu rozvoji.

Klíčovou hodnotou našeho působení je akademická svoboda, která je definována jako svoboda provádět aplikovaný výzkum, vyučovat, mluvit a publikovat díla v souladu s výzkumnými normami a standardy. Studenti, učitelé a zaměstnanci – společně zažíváme smysluplnost hledání, radost z objevování, vítězství a touhu se zdokonalovat a tvořit.

Chápeme naši roli a důležitost ve společnosti – přebíráme odpovědnost za své činy, aktivně se staráme nejen o své vlastní zájmy nebo zájmy KVK, ale také o blaho studentů, obyvatel Klaipėdy a celého obyvatelstva Litvy.

Ať už vyučujeme studenty, poskytujeme služby podnikům a komunitě nebo děláme ty nejjednodušší úkoly, snažíme se dělat víc, než se od nás očekává. Překvapujeme svou schopností inovovat, toužíme po sebezdokonalování a vytváření něčeho, na co můžeme být hrdí.

Jsme otevřeni různým úhlům pohledu, pozitivním iniciativám, dialogu, spolupráci a inovacím. Náš úspěch chápeme jako úspěch našich studentů, partnerů a celé komunity KVK.

Pochopením potřeby změn, posouzením předpokladů jejich úspěchu, přijímáme výzvy k jejich iniciaci a implementaci v měnícím se prostředí, plánujeme způsoby implementace těchto změn a přebíráme odpovědnost.

• General Practice Nursing • Pre-School and Pre-Primary School Education • Primary School Education

• STUDENTSKÁ ORGANIZACE
    23. 01. 2024