YDREAMS GLOBAL

Rio de Janeiro,Brazílie
Rio de JaneiroR. Pedro Américo, 97 - Catete,BrazílieView on Google Mapshttp://www.ydreamsglobal.com…

YDreams Global vytváří a dodává produkty, služby a znalosti v podobě vzorových prodejen, interaktivních muzeí, inovační místností, technologické korporativní stojany.

• Spatial Desing

Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborSpatial Desing
    • studijní programSpatial Desing
    • akademický rok2016

Príjemné pracovné prostredie. Priateľskí a ochotní kolegovia schopný komunikovať v angličtine. Začlenenie do kolektívu aj mimo pracovný čas. Nové skúsenosti a znalosti v oblasti moderných technologií, pracovných postupov a práce s klientom.

Neznalosť portugalčiny, ktorá občas komplikovala pracovný proces aj bežné činnosti mimo práce.

• studijní oborSpatial Desing
    • studijní programSpatial Desing
    • akademický rok2016

Velice příjemné prostředí, práce na vysoké urovni, stejně jako klienti firmy Coca Cola, Olympic Games atd.. Kolegové byli přátelští, často jsme se potkávali i mimo kancelář. Zkušenost z Ria je velmi obohacujicí po všech směrech. Jen bych doporučil pro pracovní stáž víc než 3 měsíce.

Na plno místech je velmi težké se domluvit anglicky, doporučuji alespon pár lekcí v Duolingo.