Route 1 Car Rental

Hafnarfjörður,Island
HafnarfjörðurBæjarhraun 24,IslandView on Google Mapshttps://www.route1carrental…

Route 1 Car Iceland nabízí k pronájmu auta v oblasti hlavního města Reykjavik a na mezinárodním letišti Keflavik.

• Marketing Communication

magisterský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborMarketing Communication
    • studijní programMarketing Communication
    • akademický rok2016

Byl to příjemně strávený čas, práce nebyla příliš náročná, vytvořila jsem pro ně marketingovou strategii pro jednotlivé sociální sítě, připravila "sales pitch", dala tipy k novému webu, vytvořila grafiku pro bannery, nálepky aj. reklamu a fotila jejich auta pro nový web.

Bohužel na mě neměli moc času a slibovaný web, na kterém jsem měla pracovat, nebyl hotový. Majitel neuměl moc anglicky, ale vždy se našel někdo, kdo nám pomohl jazykovou bariéru překročit. Bydlela jsem u rodičů od přítele a jen díky tomu jsem si Island mohla dovolit. Nájem a služby jsou na Islandu dost drahé a proto doporučuji před odletem něco našetřit, protože příspěvek ani zdaleka nevystačí.

Sehnat stáž v marketingu na Islandu může být bez kontaktů složité. Doporučuji zařizovat tak půl roku dopředu. Největší šanci vidím v letní sezóně (květen - září) v turistickém průmyslu.