Thermit Australia

Somersby,Austrálie
Somersby170 Somersby Falls Road,AustrálieView on Google Mapshttp://www.thermit.com.au/

Thermit Australia je společnost s více než 60 letou existencí a její jméno se stalo synonymem pro Aluminotermické svařování a izolované lepenené  dodáváno pro lokální železniční průmysl.

• Marketing Communication

magisterský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborMarketing Communication
    • studijní programMarketing Communication
    • akademický rok2016

Práce s Australany je velmi příjemná a obohacující. Pracovník vždy věděl na čem je, upřímnost je na denním pořádku. Nikdy jsem neměla pocit stresu, vše se řešilo s klidem a úsměvem, jak v práci, tak mimo ni. Obor byl velmi technický, ale jakmile člověk pochopil a naučil se "všechny" potřebné pojmy, šlo o velmi zajímavé odvětví. Dostala jsem se na řadu veletrhů (B2B), kde jsem měla možnost komunikovat se zahraniční klientelou a prezentovat firmu. Stáž bych vyhodnotila jako velmi pozitivní zkušenost. Austrálie je obecně úžasná země plná nádherné přírody a velmi přátelských lidí.

Austrálie je obecně velice drahá (některé věci až 5x dražší jak u nás). Jazyková vybavenost je víc než žádoucí, protože Australani používají pro řadu věcí úplně jiné výrazy, vše zkracují a mluví velmi rychle. Pokud člověk nemá pracovní auto, těžko se kamkoliv dostává (pronájem je drahý). V případě, že jej má, je třeba si zvyknout na řízení vlevo. Získat pracovní povolení je zdlouhavý a náročný proces. Pokud jde o neplacenou stáž přes školu, dá se jet pouze na turistická visa.

Práce byla domluvená na základě osobního kontaktu, stáž neprobíhá na pravidelné bázi.