Studio TRULY TRULY

Rotterdam,Nizozemsko
RotterdamGalileistraat 15,NizozemskoView on Google Mapshttp://www.studiotrulytruly…

Truly Truly je designové studio působící v Nizozemí. Bylo založeno australskými návrháři Joel & Kate Booya.

• Industrial design

magisterský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborIndustrial design
    • studijní programIndustrial design
    • akademický rok2016

Studio Truly Truly je byla fantastická zkušenost. Stáž byla velmi intenzivní jelikož jsem byla jediná stážistka spolu s designéry Kate a Joelem. Měla jsem tedy příležistost se podílet na většině jejich projektů. Prostředí bylo velmi přátelské a oba designéři mají velký talent na předávání vědomostí. Velké plus pro mě bylo vytváření spoustu věcí v dílně. Naučila jsem se například svařovat. Dělala jsem ale v podstatě vše (focení, vytváření modelů, práce v adobe, grafický design, navrhování) Studio mi platilo obědy! Dostala jsem peníze na život v Miláně když jsem tam jeli vystavovat.

Je celkem těžké si najít práci pokud nemluvíte holandsky. Kate s Joelem mi ale pomohli sehnat práci ve workshopu který je ve stejné budově jako jejich studio. (občas celkem namáhavá práce ale strašně moc věcí jsem se naučila)

Vřele doporučuji vyzkoušet poslat portfolio. Mám asi jenom pozitivní dojmy. Navíc se ze tří měsíční stáže stalo 6 měsíců, za což jsem moc vděčná.