Moving Walls Sdn Bhd

Kuala Lumpur,Malajsie
Kuala LumpurL5-E-8, Level 5, Enterprise 4, Technology Park Malaysia,MalajsieView on Google Mapshttp://www.movingwalls.com/

Asia's widest-reaching outdoor advertising network, at your fingertips.

We enable Smart City applications by combining data, digital media, and immersive content. We use data and technology to address the needs of today's "connected" citizens.

We have always believed that outdoor digital screens should do more than just run video advertisements. We have been using these “Moving Walls to “Move Minds” from the very beginning.

Whether you are looking to launch a new product or ride on a popular trend to engage potential consumers, we have a digital experiential solution for you. We are uniquely equipped with the media, data, and content to deliver the most effective campaign for your marketing objectives.

• Marketing communications

Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborMarketingové komunikace
    • studijní programMarketingové komunikace
    • akademický rok2016

Zaměstnanci v Moving Walls jsou ohromě přátelští a nápomocní. Každý ti rád poradí a pomůže se vším, co je třeba. Na pracovišti panuje opravdu pozitivní atmosféra. Když něco pokazíš nebo uděláš špatně, tak z toho nikdo nedělá žádnou vědu. Opraví tě a nasměruje správnou cestou. Celkově je ve firmě spoustu stážistů a vůbec zaměstanců z celého světa a to se mi moc líbilo.

Jak už to tak v Malajsii a vlastně celé Asii bývá, tak na všechno se musí čekat, veškerý proces trvá. Stejně tak i zadávání úkolů, prezentace atp. - nic není v předem domluvený čas, ale nakonec se člověk stejně dočká.

Stáž proběhla naprosto v pohodě, bez jakýchkoliv problémů. Společnost byla unikátní v tom, že jejich specializace nebyl pouze digitální marketing, ale zároveň outdoor. Tudíž jsme měli možnost pracovat s těmi největšímy digitálními plochami v Asii a spoustu si toho zkusit.