ECE Engineering School

Paris,Francie
Paris10, Rue Sextius Michel,FrancieView on Google Mapshttps://www.ece.fr/en/

ECE Paris školí nespecializované, high-tech inženýry, kteří chtějí přispět k hlavním společenským výzvám dneška i zítřka.

Během studií ve Francii a v zahraničí získávají studenti ECE v Paříži odborné znalosti v hlavních odvětvích průmyslu, výroby, energetiky, stavebnictví, dopravy, obchodu a logistiky, financí, pojišťovnictví, správy, zdravotnictví, vzdělávání, kultury a médií.

Rychlý vývoj směrem ke globalizovanému světu staví naše budoucí absolventy do první linie, aby čelili velkým globálním výzvám: technický a digitální pokrok, bezpečnost, růst, sociální otázky, udržitelný rozvoj atd. Je nutné naučit se pracovat v mezinárodních týmech a konsorciích . Navíc měkké dovednosti (komunikace, adaptace, kreativita, týmový duch, interkulturalita) jsou v dnešní době nezbytné pro integraci na trhu práce. Mezinárodní propojení podporuje získávání a rozvoj těchto dovedností.

• Computer Science • Cybersecurity Manager • Data Management & AI

angličtina, francouzština