Revitalise Netley Waterside House

Hampshire,Spojené království
HampshireAbbey Hill Netley Abbey Southampton,Spojené královstvíView on Google Mapshttp://revitalise.org.uk…

Revitalise is a national charity providing respite care in a holiday setting for disabled people and carers for over 50 years. Revitalise also offers inspirational opportunities for volunteers through one of the largest and most diverse volunteering programmes of any UK charity.

• Social work and counselling

bakalářský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborSocial work and counselling
    • studijní programSocial work and counselling
    • akademický rok2017

V centru pracujete jako dobrovolník, tudíž se seznámíte s dalšími dobrovolníky z celého světa. Díky výletům s klienty toho dost procestujete. Ubytovaní jste přímo v centru, tudíž si nemusíte nic hledat a ani platit, jelikož jídlo i ubytování je zdarma.

První týden, co v centru pracujete nemáte žádný den volna. Denně se pracuje více jak 12 hodin.

Pracovní stáž doporučuji všem studentů, kteří by si rádi zdokonalili angličtinu, chtějí více poznat a procestovat Británii a všem, kteří se rádi a někoho starají a pomáhají.

• studijní oborSocial work and counselling
    • studijní programSocial work and counselling
    • akademický rok2017

Skvělé procvičení angličtiny, poznání nových lidí z celého světa, pomoc lidem, kteří to potřebují, procestování Anglie, vše zdarma (ubytování, strava, výlety).

Žádné.

Doporučuji všem, kteří se chtějí naučit pořádně anglicky, chtějí pomáhat lidem, procestovat nejen Anglii, poznat nové přátele z celého světa a hlavně zažít nezapomenutelné chvíle!