České centrum New York

New York,Spojené státy americké
New York321 E 73rd Street,Spojené státy americkéView on Google Mapshttp://new-york.czechcentres…

• Marketingové komunikace

magisterský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    18. 04. 2019

• studijní oborMarketingové komunikace
    • studijní programMarketingové komunikace
    • akademický rok2017

Stáž bych doporučila všem se zájmem o kulturu a veřejnou diplomacii. Tým ČCNY - ochotný pomoct Vám s čímkoliv a kdykoliv, skvělá pracovní atmosféra. Stala jsem se se opravdu členem týmu ČCNY - žádné vaření kafe nebo podávání papíru :) V rámci stáže mi byly taktéž poskytnuty lekce diplomacie jak od ředitelky Českého centra PhDr. Barbary Karpetové, Ph.D., tak od generálního konzula Miroslava Rameše, MBA a vedoucího ekonomického úseku Generálního konzulátu Karla Smékala. Samotné místo stáže - New York - město neskutečných možností.

Stáž bych nedoporučovala studentům, kteří by se chtěli zlepšit v angličtině - komunikace probíhá zejména v češtině.

Jako intern pro České centrum New York jsem měla možnost se podílet na organizaci akcí k oslavě 100 let české státnosti - Celebrating the Czech Heritage at Bohemian National Hall - haute couture módní show Ivy Pfeiffer a její kolekce Belonging a debaty s hokejovou legendou Patrikem Eliášem ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v New Yorku a UNICEF. Mými hlavními úkoly byla komunikace s umělci i zaměstnanci České národní budovy, shromažďování a systematizování veškerých dat a informací o akci, logistika, realizace a evaluace. Měla jsem možnost se potkat s úžasnými lidmi jak z České republiky, tak z USA a navázat kontakty.