Pt. Cekindo Biznis Grup

Jakarta, Indonésie,Indonésie
Jakarta, IndonésiePlaza Kedoya Elok Blok DD -68,, Jl. Panjang No.67, RT.19/RW.4, Kedoya Sel., Kb. Jeruk, Kota Jakarta Barat, Daerah Khusus Ibukota,IndonésieView on Google Mapshttp://www.cekindo.com/

• Marketingové komunikace

magisterský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborMarketingové komunikace
    • studijní programMarketingové komunikace
    • akademický rok2017

- možnosť vyskúšať si prácu v exotickej zemi a zažiť aké je to pracovať s Indonézanmmi - určite vám to dá mnoho skúseností a poznatkov z digitálneho marketingu - firma má taktiež pobočku na Bali - otvorenosť nápadom a kreativite, pokiaľ máte dobrý nápad (a šéf vám to schváli :) ) , je možnosť implementovať váš nápad do praxe a na vlastnej koži si vyskúšať ako to v reálnej firme funguje - z mesta Jakarta sú dostupné lacné letenky po Indonézii a aj do okolitých štátov Ázie, takže možnosť cestovať po ukončení stáže (a niečo aj počas) tam určite je

- každodenný striktný pracovný režim (stáž nie je určena pre človeka, ktorý mieri do Indonézie za vyvaľovaním sa na krásnych plážach a ktorý nemá rád pracovný čas 8-5 :) ) - mesto Jakarta nieje pre všetkých (preľudnenosť, znečistenie, divočina) - po ukončení stáže mi veľmi chýbala spätná väzba, ktorú som od svojho šéfa nedostala

4 mesiace v Indonézii. Bolo to ako môj splnený sen, ktorý som nikdy nemala. Vždy som túžila vyskúšať si život v jednej z ďalekých Ázijských krajín. Predstavovala som si to, ako budem cez deň pracovať na zaujímavých projektoch a večer pôjdem surfovať alebo cvičiť jógu na pláž. A tak som sa po mesiaci vybavovania všetkých dokumentov a víz dostala do Jakarty, hlavného mesta Indonézie. Moje sny o surfovaní a jóge po práci sa hneď rozplynuli. Jakarta je veľké 8 miliónové mesto s asi najhoršou trafikou a znečistením akú som kedy videla ale aj napriek tomu usmievavými ľuďmi. Pracovala som vo firme Cekindo a na starosti som mal digitálny marketing firmy, konkrétne PR. Bolo to ako hodenie do rieky, kde som sa rýhlo musela naučiť plávať. V skutočnosti mi to dalo neskutočne veľa a aj vďaka mojej kolegyni som sa toho veľa naučila o SEO, B2B marketingu, sociálnych médiách, PR článkoch, content marketingu a snažila som sa taktiež nadviazať spolupráce. Ubytovanie sme mali hradené od zamestnávateľa len pár minút pešo z našej firmy a dostávali sme taktiež mesačnú symbolickú výplatu. Počas stáže som navštívila pár miest na Jáve, učila sa surfovať (tak predsa), spoznala kopec nových ľudí a po skončení ešte odletela na pár dní na Bali. Aj keď nie všetko bolo dokonalé, som veľmi rada za túto skúsenost a ani trochu neľutujem že som išla!