VIA University College

Aarhus N,Dánsko
Aarhus NHedeager 2,DánskoView on Google Mapshttps://en.via.dk/

VIA je jednou ze šesti dánských vysokých škol. Naše programy, kurzy a výzkum se zaměřují na odbornou praxi v oblastech, jako je zdravotnictví, výuka, sociální výchova, technologie, obchod a design.

Dánské univerzity aplikovaných věd  nabízejí většinu profesních bakalářských studijních programů v zemi. Programy VIA kombinují výuku založenou na výzkumu s praktickým výcvikem ve veřejných a soukromých společnostech. VIA má osm kampusů v regionu středního Dánska a sídlí v Aarhusu.

Univerzita nabízí více než 40 studijních programů v angličtině v oborech strojírenství, zdravotnictví, design, vzdělávání, podnikání a mnoho dalšího. Studuje zde cca 19 000 studentů, nichž více než 2 300 jsou studenti ze zahraničí.

Naše programy staví na silných dánských tradicích vzdělávání studentů ve spolupráci s odbornou praxí. Některé programy, jako je výuka, ošetřovatelství a sociální výchova, jsou staré více než 100 let. Stále hrají důležitou roli v rozvoji světově známé dánské sociální společnosti a vytvářejí růst a inovace v soukromém průmyslu.

Jak se svět stává globálnějším, VIA stále více zaujímá mezinárodní přístup ke vzdělávání a výzkumu. Dnes je téměř polovina našich programů vyučována v angličtině a nabízíme mezinárodní dvojité diplomy, výměnu studentů a zaměstnanců, letní školy a výzkumné projekty.

• Early Childhood Education and Care • International Class in Teacher Education

19000