Spoleczna Akademia Nauk

Łódź,Polsko
ŁódźSienkiewicza 9,PolskoView on Google Mapshttp://en.san.edu.pl/

Spoleczna Akademia Nauk  je jednou z nejzkušenějších a největších soukromých univerzit v Polsku. Nabízí vzdělání na úrovni vysokoškoláků, absolventů, MBA a PhD, stejně jako možnost dokončit americký magisterský studijní program s Clark University (USA).

Spoleczna Akademia Nauk  je vzdělávací a výzkumná instituce založená v roce 1994, která je nyní přední soukromou obchodní školou v Polsku.
Pobočkové areály univerzity se nacházejí v hlavních polských městech, jako je Varšava, Lodž, Krakov a dalších 15 měst, včetně pobočky v Londýně.
Tato univerzita  každoročně vzdělává přibližně 15 000 studentů z Polska a ze zahraničí. Mezinárodní studenti pocházejí z Norska, Indie, Mexika, Itálie, Turecka, Ukrajiny, Kazachstánu, Nigérie, Iráku, Pákistánu a mnoha dalších zemí.
Budovy univerzity jsou pohodlně umístěny v centru každého města. Moderní kampusy jsou vybaveny všemi potřebnými nástroji v nejvyšší kvalitě a praktickém vzdělávacím procesu. Dobře připravená zařízení zahrnují přednáškové místnosti, pracovny, jazykové laboratoře, počítačové laboratoře a konferenční sály, všechny s bezdrátovým připojením na internet. Kromě toho mohou studenti využívat univerzitní knihovnu, posilovnu a jídelnu.
Univerzita má dlouholeté pedagogické zkušenosti v oblasti mezinárodního vzdělávání. Zaměstnává více než 500 lektorů z Polska i ze zahraničí. Akademický personál byl vybrán ze špičkových badatelů a renomovaných obchodníků s firemní zkušeností.
Dosud bylo absolvováno více než 40 000 lidí z Univerzity sociálních věd.

• Business and administration

do 30. 09. 2021