Heilbronn University of Applied Sciences

Heilbronn,Německo
HeilbronnMax-Planck-Str. 39,NěmeckoView on Google Mapshttps://www.hs-heilbronn.de/en

S pobočkami v Heilbronnu, Künzelsau a Schwäbisch Hall se na Heilbronn University of Applied Sciences považují za centrum excelence pro studenty, podniky a společnost se zvláštní odpovědností vůči regionu a neomezenou otevřeností vůči světu. Jsou odhodláni neustále analyzovat a zlepšovat kvalitu výuky, výzkumu a kooperativní interakce, čímž neustále posilujeme svou vynikající pozici v této oblasti.

Prostřednictvím vynikající, na praxi orientované a současné výuky školíme své studenty, aby se stali kvalifikovanými odborníky a manažery. Tento přístup zahrnuje budování kapacit – ideální základ pro vynikající kariérní příležitosti. Heilbronn University of Applied Sciences jedná na základě maximální aktivní účasti a zapojení studentů; proto vyzývá a podporuje nezávislé myšlení a zároveň podporuje osobní rozvoj každého studenta.

Jako akademické centrum regionu podporuje mezioborovou výměnu znalostí a kulturní život. Navíc svým studentům nabízí atraktivní a všestranné místo pro učení a výzkum. Jako mezinárodně orientovaná univerzita s partnery po celém světě podporuje mezinárodní rozhled a výměnu tím, že nabízí širokou škálu programů a kurzů výuky cizích jazyků pro studenty z jiných zemí.

• Business

06. 03. 2024