HELMo University College

Liège,Belgie
LiègeMont Saint-Martin, 41,BelgieView on Google Mapshttp://www.helmo.be/

Haute Ecole HELMo je vysokoškolská instituce nabízející kurzy v oblasti vzdělávání, zdravotnictví, sociální práce, technologií, IT, ekonomie a práva.

HELMo en images from hauteecolehelmo on Vimeo.

Škola vznikla v roce 2008 sloučením několika škol v Liege. Kampusy HELMo se nachází ve městech Lutych, Huy, Verviers a Theux a nabízí 36 bakalářských a magisterských studijních programů. HELMo má 900 zaměstnanců, 13 institutů ve 3 kampusech.

Hlavním cílem HELMo je připravit studenty na profesní kariéru v soukromém i veřejném sektoru. Škola se zaměřuje na úzkou spolupráci s místní komunitou a s rozsáhlou sítí firem, které jsou ochotny pomoci studentům splnit požadavky trhu práce.

• Business Management • Marketing Management

• STUDENTSKÁ ORGANIZACE