Chalmers tekniska högskola

Göteborg,Švédsko
GöteborgChalmersplatsen 4,ŠvédskoView on Google Mapshttp://www.chalmers.se

Chalmers University of Technology sídlí ve městě Göteborg nabízí komplexní technologické a vědecké vzdělání, od bakalářské úrovně po magisterské a doktorské tituly.

Chalmers tekniska högskola (často zkracovaná Chalmers) se zaměřuje na výzkum a vzdělávání v oblasti technologií, přírodních věd, architektury, námořnictví, managementu a dalších.

Soustředí se na podporu kreativity a věří v důležitost svobodného myšlení, klade důraz na praktické zkušenosti a aplikaci teoretických znalostí při řešení současných i budoucích problémů.

• Applied Mechanics • Biotechnology • Materials Chemistry • Materials Engineering • Mechanical engineering

Erasmus+, Freemover
    do 31. 08. 2021
    30. 09. 2020

• Zaměstnanec
    • fakultaFakulta technologická
    • akademický rok2019

The stay at the Chalmers University of Technology was a very nice and professional one. The supervisor was very professional and they have a good equiped rheology lab. I highly recommend the Chalmers University of Technology for students of the TBU to go abroad.

• studijní oborMaterials Engineering
    • studijní programManufacturing and Processing
    • akademický rok2015

Švédský smysl pro organizovanost a dodržování pravidel je platný i na Chalmers a jednoznačně přispívá k pohodlnému studování na univerzitě, stejně jako ke zpříjemnění studentského života ve městě Gothenburg. Uvítací program pro nově příchozí studenty pomáhá začlenit se do kolektivu a lépe přijmout odlišný způsob vzdělávání. Studenti na Chalmers jsou ochotní, vstřícní a příjemní, stejně jako akademičtí a ostatní pracovníci.

Možnost nakombinovat si libovolné předměty z více ročníků a oborů (platí pro Erasmus studenty) se může jevit jako výhoda, avšak také přispívá k možnosti výběru nevhodného či nehodícího se předmětu.

Vřele doporučuji a přeji hodně štěstí a úspěchů!