University of Theatre and Film Arts

Budapest,Maďarsko
BudapestRákóczi út 21,MaďarskoView on Google Mapshttps://szfe.hu/en/

University of Theatre and Film Arts je jedinou vysokoškolskou institucí v Maďarsku se statutem univerzity, která nabízí tituly výhradně pro budoucí divadelní, filmové a televizní profesionály. Protože však mnoho jiných vysokých škol, soukromých škol a studií nabízí příležitosti pro mladé lidi se zájmem o divadlo, film, televizi, video a média, University of Theatre and Film Arts si klade za cíl poskytovat nejkvalitnější vzdělávací podmínky a programy ve všech aspektech. Posláním univerzity je připravovat studenty k získávání, uplatňování a rozvíjení znalostí z divadelní a filmové kultury, k tvorbě uměleckých děl, k dosahování nových profesionálních výsledků a k kultivaci divadelního a filmového umění.

Univerzita pořádá vlastní divadelní představení, vzdělávací filmy, televizní a videoprogramy. Filmy vysokoškolských studentů jsou často oceňovány na mezinárodních festivalech. Nejdůležitějším ukazatelem úspěchu je, že postgraduální studenti jsou na špici ve svých uměleckých oborech. Většina maďarských divadelních, filmových a televizních umělců, kteří dosáhli národního i mezinárodního úspěchu a uznání, zde získala své odborné vzdělání a uměleckou inspiraci.

• Cinematic Arts

24. 01. 2024