AGH University of Science and Technology

Krakow,Polsko
Krakowal. Adama Mickiewicza 30,PolskoView on Google Mapshttps://www.agh.edu.pl/en

AGH University of Science and Technology (polsky Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie) je moderní univerzita, která se aktivně podílí na podpoře vzdělávání společnosti a vytváření inovativních technologií. Naše univerzita má v Polsku vybudované pevné postavení a je uznávána i v zahraničí. Zkušení lektoři, pokročilé laboratoře, jedinečný kampus a především vazby, které spojují komunitu, jsou naše největší přednosti.

Naše nabídka vzdělávání zahrnuje 22 studijních oborů vyučovaných výhradně v angličtině. AGH University of Science and Technology je perfektním místem pro ty, kteří se chtějí dále vzdělávat a rozhodně si zlepšit kariérní příležitosti a osobní rozvoj.

Krakov je druhé největší a jedno z nejstarších měst v Polsku, které se vine podél řeky Visly v Malopolsku.Toto majestátní a pulzující město bylo vždy jedním z předních center polského akademického, kulturního a uměleckého života a je jedním z nejdůležitějších hospodářských center Polska.

Ať už autem, vlakem nebo letadlem – dostat se do Krakova je snadné. Město je spojeno se zbytkem Polska a Evropou prostřednictvím rozšířené sítě dálnic a krakovské letiště je druhým největším vzdušným přístavem v Polsku.

• Computer Science • Electronics • Electronics and Telecommunications • Process Engineering • Telecommunication

Erasmus+, CEEPUS
  • STUDENTSKÁ ORGANIZACE