Laurea University of Applied Sciences

Vantaa,Finsko
VantaaRatatie 22,FinskoView on Google Mapshttps://www.laurea.fi/en/

Laurea University of Applied Sciences působí v regionu Uusimaa v šesti různých kampusech. V naší komunitě je asi 9 900 studentů, 660 zaměstnanců a 34 700 absolventů.

Pedagogický model na Laurea University of Applied Sciences se nazývá Learning by Developing (LbD). Je velmi efektivní v tom, že dává studentům potřebné dovednosti pro pracovní život. V Laurea se všechna pedagogická rozhodnutí řídí: orientací na studenta a učení, přístup založený na získávání kompetencích, relevance pro pracovní život, poradenství a flexibilita.

• Business Management • Nursing • Nursing and Social Services

15. 01. 2024

• studijní oborSecurity Management
    • studijní programBusiness and Administration
    • akademický rok2016

Přátelský přístup lektorů, i když měli několik titulů a obrovskou praxi, nedávali to najevo a jednali jako rovný s rovným. Vstřícnost a ochota pomoci od studijního i zahraničního oddělení. Sebemenší komplikace nebo požadavek okamžitě a vstřícně řešili. Moderní zařízení, dostatek místa pro samostudium. Místnosti pro práce na projektech v týmu včetně multimediálních tabulí, projektorů, širokoúhlých televizí k připojení notebooků. Bohatě vybavená knihovna fyzickými i e-knihami.

Kvůli státnicím jsem nemohl prodloužit na další semestr.

Doporučuji, nebylo si na co stěžovat, krom vyšší finanční náročnosti na život ve Finsku