Inland Norway University of Applied Sciences

Elverum,Norsko
ElverumTerningen Arena, Fakultet for helse- og sosialvitenskap, Hamarvegen 112,NorskoView on Google Mapshttps://www.inn.no/english/

Inland Norway University of Applied Sciences (INN University) nabízí flexibilní vzdělávací programy na šesti různých kampusech. Kromě studijních programů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni.

Univerzita má kampusy ve městech Blæstad, Elverum, Evenstad, Hamar, Lillehammer a Rena.

Høgskolen i Lillehammer nabízí řadu studií od bakalářského po doktorandské studijní programy v oblasti cestovního ruchu, financí a správy, sociálních a kulturních studií, filmu, sportu a zdravotní a sociální péče.

• Business and Administration • Business and Administration • Economics • Economics

Erasmus+, Norské fondy
    21. 03. 2024