University of Applied Sciences, Worms

Worms,Německo
WormsErenburgerstraße 19/1.,NěmeckoView on Google Mapshttps://www.hs-worms.de/en…

Univerzita nabízí studium v oblastech informatiky, cestovního ruchu/dopravy a ekonomie. Univerzita má partnerství se známými společnostmi a mezinárodními univerzitami. Tyto partnerství umožňují studovat se stálým praktickým zaměřením a navazovat cenné kontakty pro nastartování kariéry již během studia.

Studium na této univerzitě probíhá za optimálních a moderních podmínek. Výhodou je také spousta studentských kolejí v bezprostřední blízkosti univerzity. Lutherovo město Worms nabízí četné kulturní, sportovní a turistické příležitosti, ideální balanc vedle studia.

21. 03. 2024