Univerzita Komenského v Bratislave

Bratislava,Slovensko
BratislavaGondova 2,SlovenskoView on Google Mapshttp://uniba.sk

Univerzita Komenského v Bratislavě je nejstarší a největší slovenská univerzita.

Univerzita vznikla roku 1919 a měla mimořádný význam pro rozvoj vzdělanosti, vědy a kultury na Slovensku. Instituce má 13 fakult a více než 20 pedagogických, vědeckých a jiných pracovišť a účelových zařízení.

Každoročně univerzita přijímá do prvních ročníků studia téměř 7000 nových studentů, kteří si mohou vybrat z nabídky přibližně 1300 studijních programů.

• Applied Informatics • Applied Mathematics • Computer Science • Marketing Communications • Mathematics • Social Pedagogy and Child Care • Statistics

Erasmus+, CEEPUS
    do 31. 08. 2021