Fachhochschule Dortmund – University of Applied Sciences and Arts

Dortmund,Německo
DortmundSonnnenstrasse 96-100,NěmeckoView on Google Mapshttps://www.fh-dortmund.de/en…

Fachhochschule Dortmund – University of Applied Sciences and Arts se zavázala poskytovat akademické vzdělání mladým lidem prostřednictvím kvality výuky, osobního mentoringu a světově orientovaného přístupu, aby je povzbudila k rozvoji jejich potenciálu a připravila pro ně atraktivní profesní cesty.

S přibližně 15 000 studenty je Fachhochschule Dortmund – University of Applied Sciences and Arts jednou z deseti největších univerzit aplikovaných věd v Německu. Zaměřuje se na studenty nabídkou praktické výuky a výzkumu.

Studijní programy se zaměřují na poskytování prakticky orientovaného vzdělávání. Více než 80 studijních programů nabízí bakalářské a magisterské studium v různých oborech.

Studenti mohou získat globální dovednosti prostřednictvím zavedených mezinárodních partnerství. Výzkum  a četné projekty vytvářejí přímé spojení s místními společnostmi. Fachhochschule Dortmund – University of Applied Sciences and Arts zároveň dává vědě a regionu impulz pro udržitelnost.

• Scenographic Design and Communication

06. 03. 2024